Afgan Halısı Yıkama

Afgan halıları yıkanması son derece profesyonellik gerektiren, çok değerli halılar olarak bilinmektedir. Su ile temas ettiği anda renk verebilecek kadar hassas bir yapıya sahiptir. Afgan halısı yıkama işlemleri için özel ve profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Afgan halısı kıymetli el dokuma halı çeşitlerinden birisidir. El dokuma halılarını profesyonel olmayan halı yıkama firmalarına yıkatmak veya uygun olmayan şekilde yıkamak halının bozulması demektir. Kök boya olan bu halı çeşidinin temizliğini yapmak tecrübe gerektirir.

Afgan halısı kullananlar yıkanmasının zorluğunu bilirler, Afgan halıları su ile temas ettiği anda boya vermeye başladığı için renk sabitleyici kullanılarak yıkanmalıdır. Eğer halınızı sıradan bir halı yıkama firmasına teslim ederseniz yanlış yıkama nedeniyle renkleri birbirine karışmış bir şekilde teslim alırsınız. Hiç kimse değerli olan bu saf yün halılarını kötü bir firmaya emanet etmek istemez. Halının renkleri birbiri ile karışırsa hiçbir özelliği kalmayacak, renkleri solacak, desenleri mahvolacaktır.

Afgan Halısı Yıkama Önceliğimiz

Keşke Halı Yıkama fabrikamızda çalışan personellerimiz el dokuma halı temizliği konusunda eğitimli hangi halının nasıl ve ne tür malzemeyle yıkanması gerektiğini bilirler. Fabrikamıza gelen halılarınız önce toz makinesine konularak tozu alınır ardında cinsine göre ayrılan halılar uygun yıkama tekniği ile ayrı ayrı yıkanır.

Güvenilir Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Gözünüz arkada kalmasın! Afgan halısı başta olmak üzere tüm halılarınız için güvenilir, hızlı, profesyonel ve ekonomik çözümler için buradayız. Profesyonel ekiplerimiz her tür halı için doğru yıkama programları hazırlayarak son teknoloji ile üretilen halı yıkama makineleri ile yıkama yapmakta ve sizlerden emanet aldıkları halılarınızı aynı şekilde sizlere teslim etmektedirler.

Afgan Halısı Yıkama

Firmamızın sizlere sunduğu halı yıkama işlemleri ise son derece modern koşullar altında gerçekleşmektedir. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren önce halının türünü inceleyerek uygun bir yıkama programı hazırlanmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halınızın türüne göre hazırlanan programın ardından halılarınız önce kaba kir ve tozlarından arındırılır, sonra program dahilinde kaliteli makinelerimizde yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işleminde özel halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır ve deterjanlarımızda hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.
Derinlemesine yıkama işleminin ardından tamamen durulama ve özenle sıkma işlemlerimiz yapılır ve halılarınız özel kurutma odalarında kurutulur. Tamamen hijyenik ve tertemiz şekilde sizlere teslim edilir.

Kalite ve Hizmet

Afgan Halısı Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Afgan Halısı Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Afgan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.