Deri Halı Yıkama

Deri Halı Yıkama, Deri halılar son derece kıymetli olan halılardır. Deri halılarınızı kullanmayı çok seviyor, mekanlarınıza kattığı görsel şıklıktan memnun kalıyorsanız deri halı yıkama hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekir. Kendisi kadar yıkanmasının da önemli olduğu bu halılar için doğru firmayı seçmelisiniz. Sizlere mükemmel ve garantili halı yıkama hizmetleri sunan firmamız deri halılarınız için de özel yıkama hizmetlerini garantilemektedir. Deri halılarınızı sizden teslim aldığımız orijinalliği ile yıkayarak teslim etme garantisi sunan firmamıza güvenerek halı yıkamanın doğru adresine ulaşırsınız.

Deri Halı Nasıl Temizlenir?

Deri halılar kullanılması günümüzde hızlıca çoğalmakta ve tercih edilmektedir. Deriler halılarda olduğu gibi her alanda yaygınlaşan bir sektör durumuna gelmiştir. Deri halıların evde kullanımları bakımından çok zevkli ve kaliteli bir görünüm olsa bile bu tür halıların temizliği düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Deri halı yıkama yapılması için uzun aralıklarla ama düzenli bir şekilde halıların temizliği yapılmaktadır. Bu tür halılar bakımı nedeniyle çok zor işlemler gerektirse bile düzenli yapılan bakımlar sayesinde uzun yıllar kullanılabilen halılardır. Deri halıların yapımında çeşitli kimyasal maddelerin kullanılası ile su geçirmeyen özelliklerinin yanı sıra farklı ve çeşitli özelliklere sahip olmasına yardımı olmaktadır. Deri halıların temizlik işlemlerinde yumuşak hafif nemli bir bezle halının yüzeyine çok bastırmadan nazikçe temizlenmelidir. Halıların temizliği sırasında kullanılan temizlik ürünlerini seçerken kesinlikle asit içermeyen ürünler tercih edilmelidir. Nemli bezle silindikten sonra zaman kaybetmeden kuru ve yumuşak bir bezle üzerindeki nem alınmalıdır. Deri halılar lekelendiğinde hemen müdahale edilmesi gerekmektedir.

Deri Halı Nasıl Yıkanmalıdır?

Sahte deri, post, inek derisi gibi farklı türlerde üretilen deri halılar yanlış yıkama sonucu hasar alan ve bütün güzelliği kaybolan halılardır. Deri halı yıkama programları ile özel makinelerde yıkanması gereken deri halılarınızı özel teknolojiler ile üretilen halı yıkama makinelerimiz ile kusursuz şekilde yıkamaktayız.

Deri halı temizliği konusunda kendisine güvenen firmamız deri halılarınızı özel makine ve deterjanlarla profesyonel ekiplere yıkatmakta ve kusursuz, temiz, hijyenik şekilde sizler sunmaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Deri Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Sizden teslim aldığımız deri halılarınızı şu şekilde yıkamaktayız:

  1. Halılarınızı önce kaba kir, toz ve pisliklerden arındırıyoruz.
  2. Ardından profesyonel ekiplerimizin yaptığı inceleme sonucunda uygun programlara ayarlayarak makinelerimizde uygun sıcaklıklarda yıkıyoruz.
  3. Yıkama işleminin ardından halılarınızı derinlemesine duruluyor ve hiçbir deterjan kalıntısı olmamasına özen gösteriyoruz.
  4. Duruladıktan sonra hassas sıkma programı ile halılarınızı sıkarak kurutma işlemine geçiyoruz.
  5. Kurutma için özel kurutma odalarımıza aldığımız halılarınızı steril, kapalı odalarımızda klima ile kurutuyoruz.
  6. Her türlü kir, bakteri ve mikroptan arınan halılarınızı son kez kontrol ederek söz verdiğimiz tarihte sizlere teslim ediyoruz.

Firmamız halı yıkama firmaları içinde bir numaralı firma olarak bilinmektedir ve sektörün bütün yeniliklerini sizlere ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Deterjan Ve Makinelerimiz

  • Makinelerimiz son teknolojiye sahip olan piyasanın en iyi, halı yıkama makineleridir.
  • Deterjanlarımız ise özel olarak üretilmiş, kimyasal madde bulundurmayan tamamen bitkisel içerikli deterjanlardır.

Kalite ve Hizmet


Deri Halısı Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Deri Halısı Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Bünyan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.