Hakkımızda

Keşke Halı Yıkama, 2000 yılında ilk olarak İstanbul Bağcılar merkez mahallesinde, günde en fazla 100 m2 halı yıkayarak başladı. Bugün BAŞAKŞEHİR’İN MERKEZİNDE; Gerek ekipman, Gerek kalifiye personel ve yatırımlar ile günde 1400-1500 m2 halı yıkar konuma gelmiştir. İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık. Halı yıkama tesisimizde bulunan son teknoloji ürünü makinalar ve farklı türdeki halı cinslerine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda işinde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile her seferinde KURUMSAL hizmet aldığınızı hissedeceksiniz. Bir firmanın Ruhsatı, Vergi Kaydı, Marka Tescili, TSE Belgesi, Mesleki Oda Kaydı, Ustalık Belgesi, WEB Adresi ve Sabit Telefonu olup olmadığına dikkat ediniz.

Misyonumuz

KEŞKE HALI YIKAMA

Halı Yıkama çözümleri arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen çözüm olmak, Müşterilerimizin yaşamlarına değer katan yüksek kaliteli hizmet vererek karşılıklı bir güven inşa etmek. Gelişmek için sürekli bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek. Halı Yıkama sektöründe artan rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri, sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesi, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktır. Keşke Halı Yıkama, sektöründeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz

KEŞKE HALI YIKAMA

Yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, ilimizin en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak. Çünkü çıkarlı kazanç değil, profesyonel hizmet hedefliyoruz.

Mükemmeliyet odaklı, kaliteli yıkama hizmeti sunmak
Müşterilerimizden aldığımız güç ve güvenle sektörde ilklere imza atmak
İleri teknolojik alt yapısı ile sunduğu hizmetin kalitesini yükseltmek