Halı Yıkama

Çalıştığımız ve yaşadığımız ortamların temiz tutulması ve bakımının yapılması hem çalışma kolaylığı hem de sağlıklı yaşam idamesi için halı yıkama büyük önem arz etmektedir. Bu ortamlar içerisinde yer alan eşyalar ortamın bütün kirini tutabilme özelliğine sahiptir. Temizlik işlemlerinin öncelikli olarak gerçekleştirilmesi gereken eşyalardan birisi halıdır. Günlük yaşantımızın her anında kullandığımız halılar, içerisinde çok fazla miktarda bakteri, toz ve mikrobu barındırmaktadır. Bu yüzden halıların temizliği bizim sağlığımız açısından çok büyük önem arz etmektedir. Hem kendimiz, hem çocuklarımız, hem ailemiz hem de iş arkadaşlarımız için sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunmak yaşam kalitemizi arttıracaktır. Halı yıkama konusunda doğru tercihiniz firmamızdır.

Tam otomatik halı yıkama makineleri sayesinde, evinizin en çok kirlenen ve en hassas olan eşyalarını anında pırıl pırıl yapacak profesyonel bir temizlik uygulaması için temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bitkisel formüllü deterjan kullanımı ve halınızın yapısına göre hassas yıkama metotlarıyla, halınız hem temizlenir hem de yenilenir.

Sipariş Etme İşlemi

Bizimle iletişim hatlarımız üzerinden irtibata geçtikten sonra, sizlere verilen tarih ve saat de ekip arkadaşlarımız halılarınızı hijyen ve hizmet kuralları çerçevesi içerisinde sizden teslim alıyor ve güvenli bir şekilde firmamıza ulaştırıyor.

Halıları Ayırma İşlemi

Teslim almış olduğumuz halılarınızın kirlilik derecesine, boyutuna ve cinsine göre farklı temizleme işlemlerine tabii tutuyoruz.

Toz Alma İşlemi

Keşke Halı Yıkama Firmamızda halılarınızı döverek fırçalayan özel makineler sayesinde halılarınız toz ve yabancı maddelerden arındırılarak yıkama ve durulama işlemine hazır hale getirilir.

Halı Islatma, Yıkama, Durulama ve Sıkma İşlemleri

Toz alma işlemi tamamlandıktan sonra öncelikle duru su ile ıslatılır, ardından halınız deterjan ve leke sökücü maddeler de kullanılarak fırçalama işlemine tabi tutulur ve yıkanır. Duralama işlemi sırasında öncelikle duru su ile fırçalanır ve ardından basınçlı su ile son işlem yapılır. Bu işlemlerden sonra halınız sarılı bir şekilde makineden çıkartılır ve sıkma makinesine gönderilir.

Kurutma İşlemi

Halılar özel kurutma bölgelerinde kurutulur. En güzel kurutma şekli güneş altında kurutmadır. Bu sayede halılar içerisindeki mikrop ve bakteriler ölür. Tesis içerisindeki kurutma bölgesi toz almayacak fakat güneş ışığını alacak şekilde tasarlanmıştır. İstanbul Halı Yıkama Şirketleri arasındaki Keşke Halı Yıkama firmamız bu konuya büyük önem vermektedir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Süpürme İşlemi

Kurutma sırasında tekrardan halılar fırçalama işleminden geçirilerek süpürülür ve üzerinde herhangi bir toz bırakılmamaya çalışılır. Son kontroller yapıldıktan sonra halılar teslim edilebilmesi için paketlenme aşamasına geçer.

Halı Yıkama Adrese Teslim

Halı Paketleme İşlemi

Son işlem olarak halılarınıza parfüm sıkılarak paketlenir. Ve size ulaştırmak üzere kaldırılır. En uygun vakit içerisinde halılarınızı size teslim etmek üzere servise çıkartılır.

Profesyonel bir hizmet ağına sahip olan halı yıkama firması, halınızın bitkisel deterjanlar ve derinlemesine temizlik yöntemleriyle işlemden geçmesini sağlarken, sizi çok yormadan kısa sürede adresinize de teslim hizmeti vermektedir. Halılarınızın temizliği için başvuru yaparak, halınızın evinizden alınarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Temizlik alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan tecrübeli ekip ve halı temizliği alanında kullanılmakta olan son teknoloji makinelerle halılarınızın ilk günkü kadar temiz ve yeni bir şekilde adresinize teslim edilecektir. Uzman bir yıkama ve bakım hizmeti için her zaman yanınızda olacak bir firmanız aynı zamanda memnun kalacağınız bir hizmet sizinle. Her mevsim halı temizliği için irtibat numarası üzerinden iletişim kurarak temizlik hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Farkımız

Gelen halınızın temizlenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle, topluca durulanması için havuzlarda bekletilmez. Paketlemeden önce özel halı parfümü ile parfümlenerek, poşetleme servisine alınır. Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahiptir.

Kalite ve Hizmet

Halı Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Halı yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.