Patchwork Halı Yıkama

Patchwork Halı Yıkama İş yerleri, evler ve diğer kullanılmak istenen yerlerde halılar sıkça kullanılan malzemelerdir. Halılar kendi içinde farklı çeşitlere ayrılır. Bu çeşitlilik, üretim biçimleri ile yakından ilgilidir. Bazı halılar el yapımı üretimken bazıları fabrika üretimidir. Fabrika üretimi halılar el yapımı halılara göre daha az hassastır. El yapımı halılar kök boyadan üretildiği için renklerinin birbirine girme potansiyeli bulunmaktadır. Birbirine giren renkler, halının kendi özelliğini kaybetmesine neden olur. Desenler kaybolunca da halı değerini yitirir. Keşke halı yıkama firması halı temizleme işlemlerinde bu detaya dikkat eder.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Halı Lekeleri Nasıl Gider?

Halı üzerindeki lekeler farklı şekillerde oluşabilir. İçecek dökülmesi, dışarıdan gelen toz çamur vs. gibi pislikler, mürekkep benzeri zor lekeler halı üzerinde oluşabilir. Bunlar için lekeye müdahale zamanı son derece önemlidir. Sıvı lekelere kuru bir bezle en kısa sürede müdahale edilmesi gerekir. Katı lekelerin de önce üzerindeki kısmın alınması sonra kalan bölümün temizlenmesi gerekmektedir. Ancak leke çamur gibi daha da zor bir maddeyse bu durumda beklemeye alınması ve kuruduktan sonra çıkarılması gerekir. Aksi halde hali hazırdaki leke iyice halının diplerine gider ve oradan çıkmaz. Lekenin çıkmaması da halının kullanılamaz hale gelmesine yol açar.

Patchwork Halı Yıkama Ücretleri

Halı yıkama ücretleri için firmamız başvuru yaptığınızda fiyatlandırma politikasında değişik kriterlerin olduğu fark edilebilir. Ücretlerde halının nasıl şartlarda yıkmaya alınacağı önem kazanır. Genellikle el yapımı halılardaki lekeler daha zor olduğu için bunların çıkarılması da zor olacaktır. Makine üretimi halıların temizliği daha standart koşullarda yapılır. Kullanılan deterjan bakımından da gereken hassasiyet gösterilir. Örneğin ağarmaya neden olacak çamaşır suyu gibi maddeler kesinlikle eklenmez. Zaten bunu yapan halı firmalarını gördüğünüz anda da gidilmemesi gereken yerler listesine ekleyebilirsiniz.

Patchwork Halı Modelleri

Patchwork halılar genelde karışık desenlerin bir arada kullanılmasıyla ortaya çıkan halı desenleridir. Popüler bir halı çeşidi olması nedeniyle iç mekân tasarımlarında sıkça görülen bu halılar ortamın daha iyi görünmesinde de etkili olacaktır. Patchwork halı yıkama firmamıza yaptığınız başvuru sonrasında desenli halı modelleri için en iyi sonuca en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Patchwork Halısı Nasıl Yıkanır?

Patchwork Halı Fakirlikten doğmuş, eskimiş ya da kullanılmayan kıyafet ya da parçaların birbirine eklenerek yapılmış bir halı türüdür. Günümüzde çoğu evde görebileceğimiz bir dekorasyon ürünü haline gelmiştir. Üretimi giderek farklılaşan bu halılar yama gibi görünmesine rağmen zamanla çok daha modern ve güzel işlemelerle değişik bir yere sahip olmuştur. Üretimi çok başka olan halıların temizliği de ayrı bir öneme sahiptir.

Patchwork Halıları yıkarken oldukça detaycı olunmalı, bir o kadar da özen gösterilmelidir. Yıkatmak üzere bizlere ulaştığınızda adresinizden halılarınızı alarak yıkamak üzere fabrikamıza götürüyoruz ve nasıl yıkamamız gerektiğini anlayabilmemiz için öncelikle halınızın özelliklerini tespit ediyoruz. Halınızın nasıl renklendirildiğini inceliyor, kullanılan yün türünü buluyor ve toza olan duyarlılığına bakıyoruz. Bu bilgileri öğrenmek bize halınızın hangi derece de ki yıkamaya uygun olduğunu anlatacak, bize yol gösterecektir. Buna göre ayarladığımız sıcaklık derecesin de bitkisel özlü şampuanlarla halınızı özenle yıkamaya alıyoruz.

Kalite ve Hizmet

Halısı Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Patchwork Halısı Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Bünyan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.