Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama işlemleri günlük yaşantımızı sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için yapmamız gereken işlemlerden birisi arasında yer almaktadır. Temizlik konusu herkes için ayrı anlam ifade etse de ortak bir sonuçta birleşmektedir. Bu da sağlık konusudur. Bireyin yaşamış olduğu ortam ve eşyaları ne kadar temiz olursa o kişilerin sağlıkları konusunda gönüllerinin bir nebze daha rahat olduğu söylenebilir. Bu yüzden bazı alanlar ve eşyaların temizliği öncelik gerektirmektedir. Bu yüzden temizliği konusunda emin olunması gereken en önemli eşyalardan birisi yorganlardır. Yorgan yıkama konusu titizlik gerektiren bir işlemdir. Her gün gitmiş olduğumuz yatağımızda üzerimize aldığımız yorganın temizliği büyük önem arz etmektedir. Bu noktada firmamız bu temizlik işlemleri için uygun, hızlı ve hijyenik hizmetleri profesyonel bir şekilde vermektedir.

Yorganlar hayatımızın her hatıranda bilhassa de soğuk kış gecelerinde yanımızda olan mükemmel
derecede içimizi ısıtan ürünlerdir. Yorgansız bir uyku düşünülmemektedir.

Yorgan ne kadar sıhhatli ve temizse güzel bir uyku da o kadar yakın olmaktadır.
Bütün Günün yorgunluğunu temiz bir yorganın rahatlığıyla uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

YORGANLAR ÇEŞİT ÇEŞİTTİR


Tek kişilik ve çift kişilik, elyaflı, çift kişilik, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. derken hangisiyle daha rahat ediyorsanız onu kullanmaktasınız.

Ancak yorganlar hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır.
Bir müddet sonra kirlenen yorganlar sıhhat açısından da tehlike oluşturmaktadır.

Zira yorgan gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir.
Gelişen yapılanma ve şehirleşme ile de yorgan yıkamak her yerde olası olmamaktadır.

Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, çağdaş yıkama makinelerinde yıkanan yorganlar ile daha güzel uyku tecrübesi yaşayacaksınız.

Yorganların kirlerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar ehemmiyetli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar ehemmiyetlidir.

Yorgan Temizleme Uygun Temizlik


Yorganın çeşidine göre en uygun temizlik seçeneklerini firmamız bünyesinde barındırmaktadır. Yorganın yün veya elyaf olması, temizlik çeşidinin de farklı olması anlamına gelmektedir. Çünkü iki farklı yorgan çeşidinin temizliği birbirinden farklılaşmaktadır. Yorgan temizleme de yün yorganların temizliği oldukça uğraştırıcı bir iştir. Özellikle yünlerin renk atması kaçınılmazdır. Yorganların bilinçsizce yıkanması elyaf veya pamuk yorganları hijyenik olmaktan çıkarmaktadır. Keşke halı yıkama şirketimiz bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız bünyesindeki güncel temizlik araçları ve yeterli donanıma sahip personeli sayesinde yıkama işlemlerini en kolay ve en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Yorgan Yıkama İçin Profesyonel Hizmet


Yorganlarınızı çeşidine uygun olarak yıkama işlemlerine tabi tutuyoruz. Özellikle yün yorgan yıkama temizliğine ayrı önem vererek bu yorganları tek başlarına yıkamaya özen gösteriyoruz. Kurumu esnasında ise yorganların nasıl bir yıkama işleminden geçtiği görülmektedir. Bu aşamada yorganlar üzerinde sararmalar var mı diye kontrol edilmektedir. Eğer yorgan üzerinde sararmalar var ise yorgan yıkanmasında yeterli özen gösterilmemiş, tek başına yıkanmamış veya daha önceden kullanılan bir su ile tekrar yıkanılmış gibi anlamların çıkarılması mümkündür.

Kalite ve Hizmet


Yorgan Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız yorganlarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel yorgan yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Yorgan Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Bünyan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.