Hereke Halı Yıkama

Hereke Halı Yıkama Meraklısının dünyanın her yerinde araştırdığı ve özel olarak satın aldığı Hereke halıları yüzyıllardır popülerliğini korumaktadır. Yün ve ipek olmak üzere iki farklı türü bulunan Hereke halılarının yün olanlarının santimetrekaresinde 36, ipek olanlarının santimetrekaresinde 100 düğüm bulunmaktadır ve bu nedenle de çok kıymetlidir. Dünya çapında ünlü olan Hereke halısı yıkama çok büyük özen gerektirir. Çünkü özenli yıkanmazsa dokuması ve iplik yapısı bozulur ve halı bütün özelliğini yitirir.

Bütün halı ve kilimlerinizi özenle yıkayan ve garantili halı yıkama hizmetleri sunan halı yıkama firmamız Hereke halılarınızı mükemmel şekilde yıkayarak sizlere teslim etmektedir.

Hereke Halısı Nasıl Yıkanmalıdır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hereke halılarının özenle yıkanması gerekir. Bu nedenle Hereke halılarınızı bizim gibi profesyonellere teslim etmeniz gerekir. Halı yıkama sektörünün öncüsü olan firmamız sizlere ekonomik fiyatlar, garantili halı yıkama hizmetleri sunar.
Hereke halıları el dokuması olan hassas halılar olduğu için halı yıkama makinelerinde ivedilikle ve derinlemesine yıkanması gerekir. Hassas yıkanmayan Hereke halılarının dokuları bozulur ve renkleri deforme olur. Eğer bir Hereke halınız varsa bu halının çok değerli olduğunu bilerek ona göre yıkanması gerektiğini unutmayın.
Halılarınızı profesyonel ellere teslim ederseniz içiniz rahat edecektir, biz size mükemmel halı yıkama hizmetleri sunuyoruz ve bütün hizmetlerimizi garantimiz altına alıyoruz.

Hereke Halısını Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Hereke Halıları mutlaka halı iplik eğitimi almış kişilerce yıkanmalıdır. Çünkü halının iplik türünü iyi bilen bir halı yıkamacı halıya göre yıkama işlemi uygulayacağından oluşacak sorunların önüne geçmiş olur.
  • Halının küçük bir kenarında renk atma testi yapılabilir.
  • Kesinlikle otomatik halı yıkama makinesinde yıkanmaz.

Halı temizliğinin dört dörtlük olması için derinlemesine temizlik gereklidir. Bunun için de profesyonel halı yıkama firmasında bu temizlik gerçekleştirilmelidir. Bir halı yıkama firmasında halı 5 adet makineden geçer. Bu işlemlerden geçen halı yıkanmış ve temizlenmiş halıdır. Her halı cinsine göre temizleme farklılığı gösterir. Firmamızın personelleri her halı cinsi için profesyonel olduklarından Hereke halınızı her türlü ihtimale karşı adeta pamuklar içerisinde temizler. Yıkanma ve durulamadan sonra boya akmasını engellemek amaçlı tek başına sıkma işlemi yapılır.

Keşke halı yıkama firması olarak makinelerimiz mevcut olup tek misyonumuz müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmektir. İşimiz halı yıkamak, hijyenik hizmet sunmak. Düzenli ve disiplinli çalışarak sizlere olan saygımızı dile getirmek. Bizim işimiz profesyonel hizmet sunmak, sizlerin yüzünü bu sayede güldürmektir.

Halı Yıkama Makinelerimiz
Halı yıkama makinelerimiz en yeni teknolojiler ile üretilmiş makinelerdir ve her türlü halının türüne uygun yıkama programlarına sahiptir. Hereke halılarınızı da özenle yıkayan programlarımız sayesinde halılarınızı orijinalliğini bozmadan yıkar, durular ve kurutarak sizlere teslim ederiz.
Halınızın dokusuna, rengine, dokuma sıklığına ve iplik yapısına uygun programlarımızla kusursuz yıkama ve durulama işlemleri yapan makinelerimiz Hereke halılarınızda da mükemmel sonuçlar vermektedir.

Deterjanlarımız
%100 bitkisel olan ve hiçbir kimyasal içermeyen deterjanlarımız halılarınıza, size ve sağlığınıza zarar vermez. Halılarınızda derinlemesine temizlik yapan deterjanlarımızla yaptığımız temizliğe hayran kalacaksınız.

Yıkama İşlemlerimiz
Halılarınızı kaba kirlerinden arındırıp daha sonra derinlemesine yıkama işlemleri yapıyor ve son olarak özel kurutma odalarımızda kurutuyoruz. Kusursuz temizlik, ekonomik fiyatlar!

Kalite ve Hizmet


Hereke Halısı Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Hereke Halısı Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Bünyan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.