Kayseri Halı Yıkama

Kayseri Halı Yıkama Bünyan ve ipek halılarıyla dikkat çeken Kayseri birçok farklı çeşidi bünyesinde barındırır. El yapımı özel halıları konusunda geleneksel özelliklere sahip şehir, Türkiye’nin birçok yerinde üretim yapmaktadır. Üretiminin özel olmasının nedeni el yapımı ve malzeme özelliklerinin farklı olmasıdır. Bu durum halıların temizliği konusunda da hassasiyet gerektirir. İstanbul halı yıkama firması hedeflediğiniz sağlıklı temizlik için gereken tüm alt yapıyı sağlar. Yıkama için gereken tüm makineler ve uzman personel istenilen sonuca kısa sürede ulaşılmasını sağlar.

Halı Türlerine Göre Temizliğinin Önemi

Bilindiği üzere halı temizleme firmaları da kendi içinde hizmet bakımından ayrılır. Bu ayrımın nedeni halı türlerine göre müdahale yapılması ve halıların temizliğinde gereken diğer detaylara verilen önemdir. Bundan her halı için standart bir uygulama yapılmaması gerektiğini çıkarabiliriz. Yani el yapımı halıların temizliği ile fabrikada seri üretim şeklinde piyasaya sunulan halılar arasında fark vardır. Üretim farkına neden olan işçilik ve mürekkep gibi malzemelerdir.
Mürekkep renkleri el yapımı malzemelerde birbirine girmeyecek şekilde ayarlanır, ancak doğru müdahale olmazsa, deterjan vs. kullanımı sırasında dikkatsiz bir durum olursa halının kendi yapısı zarar görecektir. Değerini kaybeden halı yeniden kullanılmaz. Makinede seri olarak üretilen halılarda da şu kanıya varılmamalıdır: Her makine üretimi halının değersiz olduğunu düşünmek yanlış bakış açısı olur. Yani makine üretimi halılar da kendi içinde yeniden sınıflandırılır. Ancak temizlik aşamasında bu halı türlerinin daha kolay şekilde temizlendiği söylenebilir. Zaten günlük hayatta da en çok kullanılan halı türleri fabrika tipi halı çeşitleridir.

Temizlik İşlemleri Son Derece Ayrıntılı

  • Keşke Halı Yıkama aşamaları bir tane değildir.
  • Halınız Çin halısı olduğu için kullanılacak olan malzemeler de bu parametreye uygun bir biçimde seçilir.
  • Tüm deterjanlarımız sorunsuz, halı üstünde leke oluşturmayacak derecede kaliteli olanların içinden seçilmiştir.
  • Keşke Kayseri Halı yıkama sürecinde ürünün kabasının alınması şarttır.
  • Yani tozdan arındırma gibi bir aşama söz konusudur.
  • Çırpma ya da silkeleme ile değil, makineyle bu gerçekleştirilir.
  • Ardından özel suyun bulunduğu bir kapalı alan içinde halının bekletilmesine geçilir.
  • Artık son aşama olan temizlik başlar.
  • Büyükçe imal edilmiş makine bunu yapar.
  • Birden çok fıskiyeli olan bu cihaz hem su hem de özel deterjanı halıya fırçası yardımıyla yedirir.

Kayseri Halı Yıkama Ücretleri Nasıl Belirlenir?
Kayseri halı yıkama fiyatları belirlenirken birkaç farklı kriter değerlendirilir. Halının temizlenmesi sırasında kullanılan yöntemler, kullanılacak temizlik malzemeleri, kaç adet halının temizleneceği vs. önemli kriterlerdir. Halının el yapımı olması muameleleri daha özel yapacağından fiyatlarda da artış görülmesi mümkündür. Ancak standart halı yıkama makinelerinde temizlenen halılarda daha ekonomik rakamlar görülebilir. Firmamıza başvurularınız sırasında adres bilgilerinizle isim ve diğer hizmet beklentilerinizi iletmeniz sürecin kolaylaşmasını sağlayacaktır.  Firmamız halı temizliği konusunda en iyi sonuçları vermek için gereken çabayı gösterir.

Kalite ve Hizmet


Kayseri Halısı Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Kayseri Halısı Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Bünyan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.