Halı Yıkama Fabrikası Kimdir?

Halı Yıkamada Yirmi Yıllık Tecrübe

Halı Yıkama Fabrikası, Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası olan Keşke Halı Yıkama iştirakidir., 2000 yılında ilk olarak İstanbul Bağcılar merkez mahallesinde, günde en fazla 100 m2 halı yıkayarak sektöre giriş yapan firma, an itibariyle İstanbul Başakşehir’de gerek ekipman, gerek kalifiye personel ve yatırımlar ile günde 1400-1500 m2 halı yıkar konuma gelmiştir. İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık. Halı yıkama tesisimizde bulunan son teknoloji ürünü makineler ve farklı türdeki halı cinslerine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda işinde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile her seferinde kurumsal hizmet aldığınızı hissedeceksiniz. Bir firmanın ruhsatı, vergi Kaydı, marka tescili, TSE belgesi, mesleki oda kaydı, ustalık belgesi, web adresi ve sabit telefonu olup olmadığına dikkat ediniz.

Görevimiz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli halı yıkama çözümleri sunarak halı yıkama hizmetlerinin sağlanmasında ulusal pazar lideri olmak.

Vizyonumuz

İstanbul ve İlçelerine halı yıkama hizmeti sunan Halı Yıkama Fabrikası olarak; halı yıkama konusunda en doğru çözümleri üreterek sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz

İstanbul’un En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Hemen Arayın

Halı Yıkatmanın Ekonomik Adresi

Temizliğin en yakın adresi; Halı Yıkama Fabrikası!..

Bütçe dostu halı yıkama fiyatları ve çevre dostu ürünlerle halı yıkamanın en iyi adresi Halı Yıkama Fabrikası, sunmuş olduğu tüm hizmetlerde daima en iyi sonucu garanti eder.

Bize Ulaşın
Size nasıl yardımcı olabiliriz?