Ladik Halı Yıkama

Lâdik Halı Yıkama İstanbul halı yıkama firması farklı halı türlerinin temizliğinde sizin için en iyi çözüm ortağı olacaktır. Firmamız bünyesinde onlarca çeşit el yapımı ve makine üretimi halıların temizliği gerçekleşir. Özel olarak üretilen ve genel anlamda değeri yüksek olan halılardan biri de Ladik halılardır. Söz konusu halıların yıkanması konusunda dikkat ve özen en önemli hususlardır. Ancak günümüzde birçok firma, bu gibi hususlara dikkat etmemektedir ve haliyle ortaya çeşitli sorunlar çıkmaktadır. Bu gibi sorunları halledebilmek adına ise yapılması gerekilen en önemli şey, firmamızın Ladik halı yıkama hizmetlerinden faydalanmaktır. Firmamız bu konuda size en iyi şekilde destek verecek ve halınızın en iyi şekilde yıkanmasına olanak tanıyacaktır. Hemen bu konuda hakkında yardım alabilir ve halılarınızın en iyi şekilde yıkanmasına olanak tanıyabilirsiniz. Halıların derinlemesine temizlenmesi adına, her zaman için profesyonel hizmet vermekteyiz.

Halı Çeşitleri

Halılar kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. El yapımı halılar ve makine üretimi halı çeşitleri olarak değişik sınıflara ayrılır. Makine üretimi halılar piyasa üretimi halılardır ve hızlı bir şekilde çok fazla halı birden hazırlanabilir. Bu halıların kendi içinde üretim aşaması bakımından farklı çeşitleri bulunur. Yani her makine üretimi halının da aynı kalitede olmadığını belirtmek gerekiyor. Malzeme özellikleri, desen vs. yine belirleyici olacaktır. Ancak değer bakımından el yapımı halı çeşitleri makine üretimi halılara göre çok daha farklıdır. Bunun nedeni makine yerine uzun süre emek harcanarak bunun yapılmasıdır. Dokuma tezgâhı kullanılarak halıların üretimi için özel ipler ve mürekkepten de yararlanılarak halılar oluşturulur. İpek halılar, Lâdik halı modelleri gibi çok sayıda çeşit kullanılmaktadır.

Lâdik Halı Temizleme

Lâdik halılar için İstanbul halı temizleme firmamızdan profesyonel temizleme işlemi için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Lâdik halılar, makinede yıkanmadan önce desen ve renklerin birbirine karışmaması için özenli bir şekilde müdahaleye maruz kalması gerekir. Lâdik halılar içinde kir ve tozu çok biriktirdiği için temizlik aşamasında derinlemesine temizlik gerektirir.  İşleme ve desen özellikleriyle farklı olan bu halı tipleri rahat kullanım sağlamaktadır. Firmamızda tüm halı çeşitleri için halının kendi özelliğine göre temizleme işlemi uygulanır. Bu uygulama kullanılan deterjan özellikleri ve de temizleme aracıyla ilgilidir. Lâdik halı ve diğer özel halı çeşitlerinde firmamız halıların en iyi sonuca ulaşması için gereken özeni gösterir. Süreç hakkında fikir vermesi bakımından halı temizleme başvurularınızda tüm taleplerinizi iletmeniz kolaylık sağlayacaktır.

Hızlı Teslimat Etkili Çözüm

Firmamıza yapılan İstanbul halı temizleme başvurularında evinizden kirli halılar alınır ve toplu halı yıkama merkezine getirilir. Burada genellikle fabrika üretimi halılar yıkanmaktadır.  Ancak her halının olası zarar görme durumları için önceden nasıl yıkanması gerektiği konusunda sınıflandırması yapılacaktır. Sizden alınan halılar bu yıkama yöntemi belirlendikten sonra belirlenen teslimat zamanında adresinize bırakılır.

Kalite ve Hizmet


Ladik Halısı Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Ladik Halısı Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Bünyan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.