Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama12

Başakşehir Halı Yıkama olarak, halı yıkama diğer temizlik işlemleri her birey için önem arz etmektedir. Halı yıkama fabrikası olarak profesyonel halı yıkama işlemlerinin ise bu konuda en önde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Hele ki yaşadığımız sık bir şekilde kullandığımız eşyalar için ayrı bir öneme sahiptir.

Temizlik yapmak için ne kadar özen göstersek de çabalasak da çoğu zaman verdiğimiz uğraşlar  sınırlı kalmaktadır. Çünkü temizlediğimizi sandığımız eşyalarımız ortamlarımız, detaylı  gerekli malzemelerle temizlenmemesi durumunda bakteri  kir barındırmaya devam etmektedir. Bu durumlarda Keşke halı yıkama gibi firmalardan profesyonel destek almak sizlerin yararına olacaktır.

Detaylı temizlik gerektiren eşyalardan bir tanesi halılardır. Halıları neredeyse günlük yaşamımızın her anı  her yerinde kullanırız. Son yıllara baktığımız zaman birçok halı yıkama firması bu alanda kendisini gösterebilmek için birbirinden farklı yöntemler kullanmaya başlamıştır.

Başakşehir Halı Yıkama İle Benzersiz Bir Halı Temizliği

Temizlik işlemini güvenilir ellere bıraktığınızdan emin olabilirsiniz. Halı temizleme işlemlerinde detaylı temizlik için özel makineler kullanılıyor. halı yıkama firmamızın bünyesinde her türlü halı tipi için yeterli malzeme  ekipman bulunmaktadır. Ayrıca uzman  deneyimli kadrosu sayesinde halı yıkama sektöründe fark yaratmaktayız.

Keşke halı yıkama olarak; halı yıkama işlemlerinde sıralamamız şu şekildedir: Öncelikle hijyenik bir alan içerisinde halılarınızı tozlardan fırçalama süpürme işlemleri aracılığıyla arındırıyoruz. Çünkü tozlardan arındırılmış olan halılarınızın yıkama işlemleri daha kolay gerçekleşmektedir.  Detaylı temizlik adımlarının en önemli noktalarını bunlar oluşturmaktadır. Hatta Halılarınızı inceleyerek üzerinden çıkmayan leke ve kirlerin olup olmadığına bakıyoruz.

Eğer bu tür leke ve kirler varsa derinlemesine bunları ortadan kaldırıyoruz. Bu işlemler sırasında halılarınızın metrekare ölçüleri ile doğru orantılı olarak ücretlendirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Halılarınız için yapılan ücretlendirmelerin, halı yıkama firmaları arasında en idealleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ardından halı yıkama işlemi sırasında sağlığınıza zarar vermeyecek bitkisel özlü şampuanlar kullanmayı tercih ediyoruz. Keşke halı yıkama firmamızın diğer halı yıkama bölgeleri için lütfen tıklayınız.

Keşke dememek için KEŞKE HALI YIKAMA’yı tercih edin!

Müşteri Hizmetleri : 0212 488 23 23

Başakşehir Halı Yıkama İşlemleri

Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak, tesisimizde halıların yıkama işleminde fabrika tipi halı yıkama makinesini kullanıyoruz. Bu halı temizleme makinesi içerisinde birçok farklı fonksiyonu aynı anda barındırmaktadır. Makineye verdiğimiz halılarınız öncelikle ıslatılmaktadır. Islatıldıktan sonra derin fırçalama işlemine geçilmektedir. Fırçalama ile eş zamanlı olarak bitkisel özlü doğal ile şampuan halılarınıza ilave edilmektedir. Detaylı temizlik hizmeti sağlandıktan sonra halılarınızın durulama işlemine geçilmektedir. Durulama işlemini takiben halınız makineden rulo şeklinde çıkmaktadır.

Sıkama, Kurutma ve Ambalajlama

Başakşehir halı yıkama fabrikamızda yer alan son sistem halı yıkama makinelerinde derinlemesine yıkanarak iyice dezenfekte olan halılarınız sıkma makinesine atılmaktadır. Yüksek devirli sıkma makinesi sayesinde halılarınız büyük oranda kurutulmaktadır. Sadece üzerinde az miktarda nem bulunmaktadır. Bu nemin ortadan kalkması için toz ve kir olmayan güneş ışığı alan bir ortam tercih edilmektedir. Tamamen kuruyan halılarınıza parfüm sıkıldıktan sonra teslim edilmek üzere ambalajlanır ve temiz bir ortama koyularak bekletilir. Müsait olduğunuz an halılarınız Başakşehir halı yıkama servisi ile yola çıkar.

Profesyonel Hizmet

Başakşehir halı yıkama fabrikaları arasında en çok tavsiye edilen  halı yıkama fabrikası olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak Başakşehir’de profesyonel halı yıkama hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Teslim aldığımız halılarınızı güvenli bir şekilde tekrardan teslim etme garantisi veriyoruz. Piyasa  meslek analizleri sayesinde  kendimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Başakşehir halı yıkama, Keşke Halı Yıkama fabrikası ar-ge bölümümüzde takip ettiğimiz teknolojik veya malzeme yeniliklerini Hatta Başakşehir halı yıkama firmamızda uygulamaya özen gösteriyoruz. ve Başakşehir halı temizleme firması olarak %100 memnuniyet ilkesi ile hareket eden firmamızda halınız garanti altındır.

Başakşehir Halı Temizleme İrtibat Numarası

0212 488 23 23 irtibat numarası ve Keşke halı yıkama firmamızdan hem bilgi alabilir veya temizlik işlemleri için talepte bulunabilirsiniz.

Keşke halı yıkama YouTube

SEO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir