Battaniye Yıkama

orta2

Battaniye Yıkama Evinizde kış aylarında yanınızdan ayırmadığınız battaniyelerinizin sadece dış görüntüsünün temiz olması temizliği olduğu anlamına gelmediği için battaniye yıkama konusuna dikkat etmelisiniz. Battaniyelerin sadece dış örtüsünün yıkanması ve temiz görünmesi battaniyenin içerisinde mikrop ve kirin olmadığı anlamına gelmemektedir.

Bu yüzden bakteriyel anlamda temizliğin yapılabilmesi için detaylı battaniye temizleme işlemlerine ihtiyaç duymaktadır. Temizleme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için firmamız bünyesinde ayrı makineler bulundurmaktadır. Keşke halı yıkama firması olarak bu alanda da sizlere yeterli hizmeti veriyoruz.

Battaniye Yıkama, Detaylı Temizlik

Battaniyelerinizin özelliğine (yün battaniye, elyaf battaniye yıkama) göre temizlik işlemleri için harekete geçiyoruz. Battaniyeleriniz temizlenmeden önce eğer üzerinde temizlenmesi zor olan kir ve lekeler mevcut ise öncelikle bunların temizlenmesi ile uğraşılır. Ayrıca battaniyede herhangi bir renk atma durumu söz konusu ise ayrıştırıcı kullanılır. Bu işlemlerden geçen battaniyeniz yıkama işlemine tabi tutulmaktadır.

Uygun Kurutma

Battaniye temizleme işleminden geçen battaniyenizin titiz bir şekilde kurutulmasına özen gösterilmelidir. Çünkü kuruduğunu sandığınız battaniyenin kurumaması ortaya sorunlar çıkarabilir. Battaniyenizin kuruması sırasında az miktarda da olsa nemin bulunması problem teşkil etmektedir. Halılarınızın tamamen kuruyuncaya kadar askıda bekletilmesi hem sizin hem de battaniyenin sağlığı için önem arz etmektedir.

Ambalajlama

Tamamen kuruduğundan emin olunduktan sonra battaniyeleriniz ekibimiz tarafından titizlikle ambalajlanır. Ambalajlandıktan sonra uygun yerlerde bekletilir. Sonrasında sizlerle iletişime geçerek uygun zaman dilimi içerisinde battaniyelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz.

Farkımız

Gelen halınızın temilenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle, topluca durulanması için havuzlarda bekletilmez. Paketlemeden önce özel halı parfümü ile parfümleyerek, poşetlendirme servisine alınır. Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri : 0212 488 23 23

Profesyonel Hizmet

Bu tür işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için firmamız yeterli sayıda ve donanımda personel barındırmaktadır. Sizlerden teslim almış olduğumuz eşyalarınıza kendi eşyalarımız kadar özen göstererek sizlere teslim etmek, firmamızın profesyonellik ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesi içerisinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz.

Sizlere sağladığımız hizmetler sonucunda sizlerden almış olduğumuz geri dönütler sayesinde,  kendimizi sürekli olarak yenilemeye devam ediyoruz. Bu anlamda sizlere tekrardan hizmet vermek, firmamız için önemli bir onur kaynağıdır.

Battaniye Temizle İrtibat Numarası

0212 488 23 23 irtibat numarası ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu irtibat numarası yolu ile bizlerden her türlü bilgili alabilir, destek ve temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

SEO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir