Battaniye Yıkama

Geçmiş dönemlerden beri kullanılan ve her biri en az 5-10 yıl geçmişe sahip battaniye ve yorganlarımız zaman içerisinde kapalı ve havasız yerlerde saklanmaktan veyahut uzun süre aynı yerde durmaktan, ve doğamız itibariyle ter ve diğer etkenlerden dolayı sıklıkla kirlenirler ve hiç yıkanma işlemine tabi tutulmazlar. Bu sebeple de gittikçe ağır kokmaya ve parçalanmaya başlarlar. Bu duruma engel olması için ilkel şartlarda büyük bir leğenin içerisinde ayaklar ile çiğnenmek suretiyle ve bir hortum ile suyun devir daim ettirilmesi ile yıkanmaya çalışılır ancak her ne kadar kir çıksa da birçoğu içerisine hatta daha derine yerleşirdi. Bu işi sürekli hale getirmek gerektiğinde de oldukça masraflı bir hal alırdı. Artık bu derde bir son vererek Keşke Halı ve Yorgan Yıkama Fabrikası’nda endüstriyel yorgan ve battaniye yıkama makinalarında profesyonel ve zahmetsiz bir şekilde yıkanarak evinize teslim edilmektedir.

Battaniye Yıkama Evinizde kış aylarında yanınızdan ayırmadığınız battaniyelerinizin sadece dış görüntüsünün temiz olması temizliği olduğu anlamına gelmediği için battaniye yıkama konusuna dikkat etmelisiniz. Battaniyelerin sadece dış örtüsünün yıkanması ve temiz görünmesi battaniyenin içerisinde mikrop ve kirin olmadığı anlamına gelmemektedir. Bu yüzden bakteriyel anlamda temizliğin yapılabilmesi için detaylı battaniye temizleme işlemlerine ihtiyaç duymaktadır. Temizleme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için firmamız bünyesinde ayrı makineler bulundurmaktadır. Keşke halı yıkama firması olarak bu alanda da sizlere yeterli hizmeti veriyoruz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Battaniye Yıkama, Detaylı Temizlik

Battaniyelerinizin özelliğine (yün battaniye, elyaf battaniye yıkama) göre temizlik işlemleri için harekete geçiyoruz. Battaniyeleriniz temizlenmeden önce eğer üzerinde temizlenmesi zor olan kir ve lekeler mevcut ise öncelikle bunların temizlenmesi ile uğraşılır. Ayrıca battaniyede herhangi bir renk atma durumu söz konusu ise ayrıştırıcı kullanılır. Bu işlemlerden geçen battaniyeniz yıkama işlemine tabi tutulmaktadır.

Uygun Kurutma

Battaniye temizleme işleminden geçen battaniyenizin titiz bir şekilde kurutulmasına özen gösterilmelidir. Çünkü kuruduğunu sandığınız battaniyenin kurumaması ortaya sorunlar çıkarabilir. Battaniyenizin kuruması sırasında az miktarda da olsa nemin bulunması problem teşkil etmektedir. Halılarınızın tamamen kuruyuncaya kadar askıda bekletilmesi hem sizin hem de battaniyenin sağlığı için önem arz etmektedir.

Ambalajlama

Tamamen kuruduğundan emin olunduktan sonra battaniyeleriniz ekibimiz tarafından titizlikle ambalajlanır. Ambalajlandıktan sonra uygun yerlerde bekletilir. Sonrasında sizlerle iletişime geçerek uygun zaman dilimi içerisinde battaniyelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz.

Profesyonel Hizmet

Bu tür işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için firmamız yeterli sayıda ve donanımda personel barındırmaktadır. Sizlerden teslim almış olduğumuz eşyalarınıza kendi eşyalarımız kadar özen göstererek sizlere teslim etmek, firmamızın profesyonellik ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesi içerisinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Sizlere sağladığımız hizmetler sonucunda sizlerden almış olduğumuz geri dönütler sayesinde, kendimizi sürekli olarak yenilemeye devam ediyoruz. Bu anlamda sizlere tekrardan hizmet vermek, firmamız için önemli bir onur kaynağıdır.

Kalite ve Hizmet


Keşke Battaniye Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız battaniyelerinizi her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı ve battaniye yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel battaniye yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Battaniye Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Bünyan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.