Yorgan Yıkama

yorgan yıkama

Yorgan Yıkama işlemleri günlük yaşantımızı sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için yapmamız gereken işlemlerden birisi arasında yer almaktadır. Temizlik konusu herkes için ayrı anlam ifade etse de ortak bir sonuçta birleşmektedir. Bu da sağlık konusudur. Bireyin yaşamış olduğu ortam ve eşyaları ne kadar temiz olursa o kişilerin sağlıkları konusunda gönüllerinin bir nebze daha rahat olduğu söylenebilir. Bu yüzden bazı alanlar ve eşyaların temizliği öncelik gerektirmektedir.

Bu yüzden temizliği konusunda emin olunması gereken en önemli eşyalardan birisi yorganlardır. Yorgan yıkama konusu titizlik gerektiren bir işlemdir. Her gün gitmiş olduğumuz yatağımızda üzerimize aldığımız yorganın temizliği büyük önem arz etmektedir. Bu noktada firmamız bu temizlik işlemleri için uygun, hızlı ve hijyenik hizmetleri profesyonel bir şekilde vermektedir.

Yorgan Temizleme Uygun Temizlik

Yorganın çeşidine göre en uygun temizlik seçeneklerini firmamız bünyesinde barındırmaktadır. Yorganın yün veya elyaf olması, temizlik çeşidinin de farklı olması anlamına gelmektedir. Çünkü iki farklı yorgan çeşidinin temizliği birbirinden farklılaşmaktadır. Yorgan temizleme de yün yorganların temizliği oldukça uğraştırıcı bir iştir. Özellikle yünlerin renk atması kaçınılmazdır. Yorganların bilinçsizce yıkanması elyaf veya pamuk yorganları hijyenik olmaktan çıkarmaktadır. Keşke halı yıkama şirketimiz bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız bünyesindeki güncel temizlik araçları ve yeterli donanıma sahip personeli sayesinde yıkama işlemlerini en kolay ve en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Farkımız

Gelen halınızın temilenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle, topluca durulanması için havuzlarda bekletilmez. Paketlemeden önce özel halı parfümü ile parfümleyerek, poşetlendirme servisine alınır. Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri : 0212 488 23 23

Yorgan Yıkama İçin Profesyonel Hizmet

Yorganlarınızı çeşidine uygun olarak yıkama işlemlerine tabi tutuyoruz. Özellikle yün yorgan yıkama temizliğine ayrı önem vererek bu yorganları tek başlarına yıkamaya özen gösteriyoruz. Kurumu esnasında ise yorganların nasıl bir yıkama işleminden geçtiği görülmektedir. Bu aşamada yorganlar üzerinde sararmalar var mı diye kontrol edilmektedir. Eğer yorgan üzerinde sararmalar var ise yorgan yıkanmasında yeterli özen gösterilmemiş, tek başına yıkanmamış veya daha önceden kullanılan bir su ile tekrar yıkanılmış gibi anlamların çıkarılması mümkündür.

Yorgan Temizleme İçin İrtibat Kurun

0212 488 23 23 irtibat numarası ile birlikte firmamızdan her türlü destek ve hizmet talebinde bulanabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanarak talebinize cevap verilecektir.

SEO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir