Deri Halı Yıkama

deri halı yıkma

Deri Halı Yıkama , Deri halılar son derece kıymetli olan halılardır. Deri halılarınızı kullanmayı çok seviyor, mekanlarınıza kattığı görsel şıklıktan memnun kalıyorsanız deri halı yıkama hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekir. Kendisi kadar yıkanmasının da önemli olduğu bu halılar için doğru firmayı seçmelisiniz.

Sizlere mükemmel ve garantili halı yıkama hizmetleri sunan firmamız deri halılarınız için de özel yıkama hizmetlerini garantilemektedir. Deri halılarınızı sizden teslim aldığımız orijinalliği ile yıkayarak teslim etme garantisi sunan firmamıza güvenerek halı yıkamanın doğru adresine ulaşırsınız.

Deri Halı Nasıl Yıkanmalıdır?

Sahte deri, post, inek derisi gibi farklı türlerde üretilen deri halılar yanlış yıkama sonucu hasar alan ve bütün güzelliği kaybolan halılardır. Deri halı yıkama programları ile özel makinelerde yıkanması gereken deri halılarınızı özel teknolojiler ile üretilen halı yıkama makinelerimiz ile kusursuz şekilde yıkamaktayız.

Deri halı temizliği konusunda kendisine güvenen firmamız deri halılarınızı özel makine ve deterjanlarla profesyonel ekiplere yıkatmakta ve kusursuz, temiz, hijyenik şekilde sizler sunmaktadır.

Deri Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Sizden teslim aldığımız deri halılarınızı şu şekilde yıkamaktayız:

  1. Halılarınızı önce kaba kir, toz ve pisliklerden arındırıyoruz.
  2. Ardından profesyonel ekiplerimizin yaptığı inceleme sonucunda uygun programlara ayarlayarak makinelerimizde uygun sıcaklıklarda yıkıyoruz.
  3. Yıkama işleminin ardından halılarınızı derinlemesine duruluyor ve hiçbir deterjan kalıntısı olmamasına özen gösteriyoruz.
  4. Duruladıktan sonra hassas sıkma programı ile halılarınızı sıkarak kurutma işlemine geçiyoruz.
  5. Kurutma için özel kurutma odalarımıza aldığımız halılarınızı steril, kapalı odalarımızda klima ile kurutuyoruz.
  6. Her türlü kir, bakteri ve mikroptan arınan halılarınızı son kez kontrol ederek söz verdiğimiz tarihte sizlere teslim ediyoruz.

Firmamız halı yıkama firmaları içinde bir numaralı firma olarak bilinmektedir ve sektörün bütün yeniliklerini sizlere ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Farkımız

Gelen halınızın temilenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle, topluca durulanması için havuzlarda bekletilmez. Paketlemeden önce özel halı parfümü ile parfümleyerek, poşetlendirme servisine alınır. Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri : 0212 488 23 23

Deterjan Ve Makinelerimiz

  • Makinelerimiz son teknolojiye sahip olan piyasanın en iyi, halı yıkama makineleridir.
  • Deterjanlarımız ise özel olarak üretilmiş, kimyasal madde bulundurmayan tamamen bitkisel içerikli deterjanlardır.

Bizimle iletişime geçerek randevu alabilir, deri halı yıkama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

SEO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir