Teşekkürler. Mesajınız gönderildi.
Üzgünüm. Mesajınız gönderilirken bir sorunla karşılaştık lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Bizimle Tek Tık ile İletişime Geçin

Merhaba;
Keşke Halı Yıkama olarak gizliliğinize önem veriyoruz. Bizimle paylaşmış olduğunuz tüm bilgiler Gizlilik ilkesine tabi tutulmaktadır ve hiç bir bilgileriniz 3. Şahıslar veya firmalar tarafından paylaşıma sunulmamaktadır.

  • Sol tarafta ki mesaj menüsünden bilgilerinizi doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda ki Arama butonuna veya E-Mail gönderme butonuna tıklayarak bizlere Mail gönderebilir veya Cep telefonunuzla kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

  • ARAMAK İÇİN TIKLA: 0 (541) 800 23 23
  • ARAMAK İÇİN TIKLA: 0 (212) 488 23 23
  • E-MAIL GÖNDER: info@keske.com.tr
  • İ.O.S.B. Mutfakçılar San. Sitesi 14. Cadde M-8 No:33/34/35 Başakşehir / İSTANBUL

Keşke Halı Yıkamada +10.000 ‘den Fazla Mutlu Müşteri

Yoğun çalışma hayatının getirdiği stres ile bazen halılarımızı yıkamaya vakit bulamayabilir ya da evde yıkama yöntemleriyle kesin sonuç alamadığımızdan ötürü, Halı Yıkama Fiyatları arayışına geçeriz. Ancak her halı yıkama fabrikası, beklentilerimizi karşılayamayabilir. Bizler de Keşke Halı Yıkama olarak tüm sorunlarınıza cevap olmaya geldik

Tüm dikkat etmeniz gereken şeyleri itinayla sizlere sunan Keşke Halı Yıkama, Halı Yıkama Fiyatları için gerekli tüm kuralları barındırmaktadır. Bizler, halı nasıl yıkanır diye düşünmenizi istemeden, tamamen profesyonel ve halınızın yapısına uygun modülleri kullanarak, derinlemesine temizlik sağlamaktayız.