Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama En hızlı, güvenilir ve hijyenik halı yıkama hizmetleri. Temizlik hizmetlerinin sağlandığı eşyalardan bir tanesi de yün halılardır. Bu tür halı yıkama işlemlerinin her türlü halı için aynı yapılacağı düşünülmektedir. Fakat durum böyle değildir. Yün halı yıkama işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için halının türü, lekenin cinsi gibi durumlar söz konusu olmaktadır. Söz konusu olan bu durumlar karşısında halınız için farklı teknikler ve malzemeler kullanılmaktadır. Profesyonel anlamda halı yıkama hizmeti almak için Keşke halı yıkama şirketimize danışabilir ve temizlik için yardım talep edebilirsiniz. Deneyimli kadrosu ve üstün performansı ile halılarınızı hijyenik ve parlak görünümüne kavuşturmak için tüm gayretimi sergileyeceğiz. Teslim almış olduğumuz halılarınızı en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmayı garanti ediyoruz.

Yün Halı Kokusu


Sizden almış olduğumuz halılarınız üzerinde birçok farklı temizlik işlemi uyguluyoruz. Yün hal yıkama konusunda edindiğimiz tecrübelerimiz dahilinde profesyonel temizlik hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Eğer halınıza daha önceden dökülmüş bir şey varsa belirli bir süre sonra mutlaka koku yapacaktır. Çünkü halıya malzemenin döküldüğü bölgede bakteri ve mikrop üremektedir. Ve ilerleyen zamanlarda mikrop ve bakteriler tüm halıya yayılacaktır. Bu durumda temizlik şirketimize başvurarak en ideal temizlik hizmetini alabilirsiniz.

Yün Halı Toz Alma, Kir ve Leke

Yıkama işlemine geçilmeden önce toz alma işlemleri gerçekleştirilmelidir. Halılarınızın bakteri ve mikroplardan arınabilmesi ve sağlıklı ortamlar yaratabilmesi için öncelikle toz alma işlemi gerçekleştirilir. Fırça yardımıyla halı içerisindeki tozlar üst yüzeye çıkarıldıktan sonra tozlar süpürülmektedir. Halılarınız üzerinde herhangi bir kir veya leke olması durumunda firmamız personeli bu lekelerin çıkartılması için gerekli temizlik işlemlerini yapmaktadırlar. Halı temizleme konusunda en ince detayları atlamayarak temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yün Halı Yıkama İşlemleri

Firmamız temizlik hizmetlerini gerçekleştirirken %100 yün halı temizliği için uygun olan halı yıkama şampuanlarını kullanmaktadır. Şampuan içerisinde halıya zarar verebilecek ağartıcı veya parlatıcı türden malzemeler içermemektedir. Halılarınız fırçalama ve durulama işlemlerinin ardından rulo şeklinde makineden çıkmaktadır.

Yün halılar boyası ve dokusu farklı olması sebebiyle yıkanırken dikkat edilmesi gerekir. Yün halılarınızı tecrübesiz kişilere teslim ederseniz istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz ve halılarınız bozulabilir. Keşke halı yıkama olarak gerekli tecrübeye sahibiz yün halılarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Yün halılarınız yıkanırken antibaktariyel şampuanlar kullanılmalıdır. Ağartıcı dediğimiz kimyasallardan kaçınılmalıdır. Son derece özen gösterilerek yıkanılmalıdır. Yün halılarınız son derece güzel kurtulmalı ve paketlenmedir.

Keşke halı yıkama olarak biz yün halılarınızı ilk gün ki parlaklığına kavuşturarak size teslim ediyoruz. Macera aramayın halılarınızı Keşke halı yıkama fabrikasına teslim edin.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Kalite ve Hizmet


Yün Halısı Yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizleme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Yün Halısı Yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0212 488 23 23 hattından irtibata geçiniz.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Bünyan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.