El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama , Halı temizleme konusunda en doğru adrestesiniz. Geçmişimize baktığımız zaman el emeği göz nuru olarak adlandırdığımız halı çeşitlerinden birisidir el dokuma halıları. Bu halılar günümüzdeki gibi makineleşmeye gidilmeden önce birçok uğraş verilerek dikilirlerdi. Onların manevi değerleri toplumumuz için büyük öneme sahiptir. Fakat bu halılarımız zaman içerisinde kir tutmakta ve bakteriyel anlamda sağlıksız ortam yaratmaktadır.

İş bu durumda detaylı halı temizleme işlemlerinden geçmesi, halının kullanılabilirliği ve bulunduğu ortama sağlıklı koşullar sağlayabilmesi için gereklidir. Keşke el dokuma halı yıkama firması olarak el dokuma halılarını yıkama konusunda el ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten son derece memnunuz.

El Dokuma Halı

El dokuma halılarının iplik cinsi, boyası ve düğün sıklığının bu halıların kalitesini belirlemektedir. Bu dokuma halılarının boyanması için iki çeşit boya kullanılmaktadır. Bunlar kök boyası ve kimyasal boya olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

El Dokuma Yıkama İçin Profesyonel Destek

El dokuma halı yıkama İki farklı boya çeşidinin kullanıldığı halıda temizlik işlemleri profesyonel hizmet gerektirmektedir. Çünkü el dokuma halılarının su ile temas etmesi durumunda boya atması, renk solması ve renklerinin birbirine karışması gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden profesyonel ekibi ve hizmetleri ile el dokuma halısı yıkama konusunda firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Firma olarak el dokuma halılarını yıkamada siz değerli müşterilerimize en güvenilir hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

Farkımız

Gelen halınızın temilenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle, topluca durulanması için havuzlarda bekletilmez. Paketlemeden önce özel halı parfümü ile parfümleyerek, poşetlendirme servisine alınır. Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri : 0212 488 23 23

El Dokuma Halı Yıkama İşlemleri

Keşke halı temizleme firması olarak bu tür halıları tek tek özenle yıkıyoruz. Bu tür halılar kalın ve içerisinde çok miktarda kir ve bakteri barındırmaktadır. Bu yüzden bu halıların temizliğinde ince işçilik gerekmektedir. Halınızın türüne uygun olan doğal bitki özlü ve sağlığı zararsız şampuanları tercih ediyoruz. Halınızda renk atması, renk karışması durumlarının meydana gelmemesi için her türlü özeni gösteriyoruz. Deneyimli personelimiz sayesinde bu tür hiçbir sorunla karşılaşmıyoruz.

El Dokuma Halı Sıkma ve Kurutma

Yıkama işleminde gösterdiğimiz gerekli hassasiyeti sıkma ve kurutma işlemlerinde de gerçekleştiriyoruz. Halılarınızı güneş ışığı altında doğal kurumaya bırakıyoruz.

El Dokuma Halı Temizliği İçin İrtibata Geçin

0212 488 23 23 irtibat numarası ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

SEO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir